Szia!
      Neveztem, utaltam de a rajtlistán nem jelent meg hogy fizettem
      Kérem szépen a segitséged

Kedves Balázs!
      Jó volt a szervezés, kár, hogy nem volt korcsoport. Így az idősebb versenyzőknek esélyük sem volt a helyezésre. A legtöbb versenyen vannak kategóriák. Kevesebb táv, több korcsoporttal! Jól éreztem magam, jót futottam a gyönyörű környezetben!
      Üdvözlettel: Zelnikné T. I.

• Kerekes Balázs

Kedves Ilona!

A tavalyi versenyen 4 kategóriába voltak osztva a korcsoportok a félmaratonon, szóval volt esélyük az idősebb korosztálynak is, ha a félmaratonon indult.
        Üdvözlettel:
        Kerekes Balázs

Az eredményeket felteszitek az oldalra?
      köszönöm válaszod

András

Arról szeretnék érdeklődni, hogy az eredmények (10,6 km.) mikor lesznek kiteve az oldalra és milyen név alatt?

Kedves Tamás!
        Az eredményeket felraktuk a honlapra az “Eredmények” fülön meg is található.

Köszönjük a mai esemény megszervezését. Az elsőhöz képest ügyesek voltatok. Néhány észrevétel: A pálya túl bonyolult, szinte követhetetlen, hogy éppen hol tartok (2 kör, 3 kör), a kastélykör az nagyon kanyargós + lépcső benne… nem már, egy kis kör bőven elég a végére. Nagyon hiányzik egy showman, aki a mikrofonon lóg és hangulatot varázsol, köszönti az el és beérkezőket. A kiírásba részletezni kéne, hogy a pálya fele erős terep… a földút még király volna, de a gyomos ösvény az már “B” pálya a bokáknak. A frissítőpont jól működött, de nagyon hiányzott a Coca-Cola és az alma, több ponton kell kihelyezni a kukákat, aminek legyen nyitott “szája” és azt üríteni sem ártana néha. Fontos lenne az online időmérés lekövetése és a weboldalatok fejlesztése, mert ebből a szempontból már messze komolyabbak az igények. Mindazonáltal nagyon jót futottam és jól éreztem magam… köszönöm minden szervező és részvevő nevében! (Y)

Kedves Hunor!

Mivel a levél elkeveredett, csak most találtunk rá a hozzászólására.
        Köszönjük az észrevételeket és az idei versenyen már lesznek változások, Coca-cola terveink szerint idén sem lesz

Kedves Szervezők! Nagyon köszönjük a jó hangulatú versenyt, nagyon jól éreztük magunkat!! Mindenki kedves és segítőkész volt, még a magunkfajta nevezéről lemaradós-helyszíni nevezőkhöz is!!! 🙂 Már csak ma láttam, hogy a gyönyörű pólóból lehetett volna venni plusszban. Esetleg maradt még egy(a leányomnak) vagy 2 M-es póló????Nagyon szívesen vennék! Mindketten futottunk-szép emlék!!! (Még póló nélkül is) Üdvözlettel: Hegedűs Gabriella (145 rsz. leányom Mező Réka 144rsz.!)

Kedves Gabriella!

Elnézést, de csak most lett megtalálva a hozzászólása
        Ha még lenne igénye a pólókra még van lehetőség a megvásárolására
        Köszönjük a pozitív gondolatokat, idén is igyekezni fogunk 😉

Mikor lesznek elérhetőek az eredmények?

A tavalyi eredményeket hol lehet megnézni?
      Köszönöm!
      Zsuzsa

Szia!
      Érdeklődni szeretnék hogy a félmaraton egy körös vagy több kört kell megtenni egy kijelölt terület?
      Köszönöm szépen!

Tisztelt Szervezők!
      A 2020-as félmaratoni táv,hány körből tevődik össze? Esetleg térképet tudnak küldeni róla?

Kedves Mariann!

Az útvonalak hamarosan megtalálhatóak lesznek az oldalon.
        A 21km-es táv 2darab 10km-es körből fog állni

Érdeklődnék hogy a korábbi nevezésnél szerepel a nevem (10,5km) de a befizetésnél csak egy vonal van ,az mit jelent befizettem vagy nem ? Mivel régeben neveztembe igy nem emlékszem.

Üdvözlettel :
      Pukkai Péter

Kedves Szervezők!

Sehol nem látom, hogy hány órakor rajtol a mezőny?
      Kérem, hogy tüntessétek fel ezt az információt is.

Köszönettel:
      Balázs Ákos (lelkes induló)

Kedves Ákos!

Köszönjük az észrevételt, de a versenykiírásban fel vannak tüntetve az egyes távok rajtidőpontjai.